شمال ایران | پایگاه خبری شمال کشور
قیمت ارز و طلا
هواشناسی شمال
شناسه خبر: 9448
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لوح تقدیر با سوادترین فرماندار دولت تدبیر و امید!/عکس
به گزارش شلمچه نیوز، یکی از خبرنگاران که در این مراسم حضور داشت بعد از مطالعه این متن متعجب شد و تصویر لوح تقدیر این فرماندار  را که در روز ۱۷ مرداد ماه به مناسبت تجلیل از خبرنگاران اهدا شده را برای ما ارسال کرد. وی در این گفت و گو با طعنه؛ اهدا کننده […]

به گزارش شلمچه نیوز، یکی از خبرنگاران که در این مراسم حضور داشت بعد از مطالعه این متن متعجب شد و تصویر لوح تقدیر این فرماندار  را که در روز ۱۷ مرداد ماه به مناسبت تجلیل از خبرنگاران اهدا شده را برای ما ارسال کرد. وی در این گفت و گو با طعنه؛ اهدا کننده این تقدیر نامه  را باسوادترین فرماندار دولت تدبیر و امید در کشور نام برد.

شلمچه نیوز

این خبرنگار با بیان اینکه بهتر بود فرماندار محترم به شعار سال مقام معظم رهبری توجه بیشتری می کرد تا آویزه گوش شود و با کمی توجه به شعار سال و انتشار در متن تقدیر نامه ی این افسران مبارزه با تهاجم فرهنگی گاف نمی داد.

وی افزود: اگر فرماندار یا مشاورانش به شعار سال  مقام معظم رهبری که “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” کمی توجه و متن آنرا منتشر می کردند این اتفاق رخ نمی داد و حداقل در تقدیرنامه، سال مشخص می شد .

این خبرنگاردر پایان بابیان اینکه شاید این عمل توسط بعضی از مشاوران عمدی بود خاطر نشان کرد: لوح سپاس اهدایی فرماندار با موارد یاد شده در سال فرهنگ، نوعی توهین یا دهن کجی  به خبرنگاران و  اصحاب رسانه قلمداد می کنیم.

یادآور می شود: بعد از حضور فرماندارمد نظر با انتخاب برخی از مشاوران شناسنامه دار و معروف، حاشیه های زیادی را در بعضی از رسانه ها به وجود آورد که ادامه اصرار این روند توسط وی، حضورش در منطقه به عنوان نماینده عالی دولت، ادامه  فعالیت را برای خود و همکارانش بسیار مشکل تر از قبل نموده است.

cheap jerseys free shipping cheap mlb jerseys cheap jerseys

آخرين اخبار
تبليغات
جامعه خبری شمال ایران جامعه خبری شمال ایران جامعه خبری شمال ایران جامعه خبری شمال ایران جامعه خبری شمال ایران جامعه خبری شمال ایران